Producătorpentru un câine și o pisică

veterinară&zoologie

urmați-ne

Contact

Grande Finale

Distribuitor exclusiv în România

  • www.ctvet.ro
  • office@ctvet.ro
  • tel: 021.436.79.16
WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Firma Grande Finale została założona w 2005 roku, od tego czasu zajmuje się produkcją odzieży specjalistycznej dla małych zwierząt towarzyszących.

Duże uznanie naszych klientów dla wytwarzanych przez nas produktów dodaje nam motywacji do działania i tworzenia wciąż nowych.

W efekcie współpracy z lekarzami weterynarii powstały zabezpieczenia pooperacyjne i pourazowe, produkty wspomagające obsługę zwierząt i ubrania dla lekarzy, cały czas rozszerzamy nasz asortyment o nowe rozwiązania i produkty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi o naszych produktach, szczególnie te krytyczne – pozwoli nam to pracować nad coraz wyższą jakością dostarczanych Państwu produktów.

Zachęcamy do współpracy.

produkty

UBRANIA WETERYNARYJNE

Priorytetem jest dla nas by zwierzak czuł się w ubranku komfortowo, dokładamy wszelkich starań aby ubranka były wesołe, estetyczne , spełniały Państwa oczekiwania, aby w codzienności Pupil który przynosi Państwu radość swym ubraniem wprowadzał jej jeszcze więcej. Staramy się aby ubrania były najwyższej jakości. Nasz produkt jest w 100% POLSKI.

Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna, szczególnie ta krytyczna, ona pozwala nam tworzyć wciąż lepsze wzory i modele. Zachęcamy dopisania do nas swych opinii oraz przesyłania zdjęć Państwa pupili w naszych produktach umieścimy je w dziale galeria.

Czytaj więcej
Grande Finale Gabriela Myślak
Distribuitor exclusiv în România

Client service

office@ctvet.ro

office.cluj@ctvet.ro

office@grandefinale.pl