Producătorpentru un câine și o pisică

Veterinară&Zoologie

urmați-ne

Contact

Distribuitor exclusiv în România

  • www.ctvet.ro
  • office@ctvet.ro
  • tel: 021.436.79.16
WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Grande Finale jest producentem ubrań dla psów. Produkujemy odzież dla sklepów zoologicznych , psich salonów i weterynarii na całym świecie. Tworzymy z pasją ubrania dla psów od 2005 r., ale z branżą odzieżową jesteśmy związani od 1991 roku. Psy towarzyszą nam od samego początku, zawsze są z nami, a nasze produkty tworzone z myślą o ich wygodzie i bezpieczeństwie.

Przykładamy duża wagę do doboru surowca który pochodzi głównie z polski, ale w 100% z Europy. Nie sięgamy po surowiec pochodzący z krajów trzeciego świata gdzie nie szanuje się ani zwierząt ani ludzi. Całość produkcji odbywa się w gdańsku. Z każdej sprzedanej sztuki produktów przekazujemy cząstkę na cele dobroczynne.

Nasze produkty objęte są ochroną (OHIM) i RP. Nasze materiały tworzone przez nas podlegają ochronie dóbr intelektualnych. Kupując nasz produkt, kupujesz go wraz z prawami, gwarancją oryginalności i prawem do stosowania.

produkty

UBRANKA DLA PSA

Priorytetem jest dla nas by zwierzak czuł się w ubranku komfortowo, dokładamy wszelkich starań aby ubranka były wesołe, estetyczne , spełniały Państwa oczekiwania, aby w codzienności Pupil który przynosi Państwu radość swym ubraniem wprowadzał jej jeszcze więcej. Staramy się aby ubrania były najwyższej jakości. Nasz produkt jest w 100% POLSKI.

Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna, szczególnie ta krytyczna, ona pozwala nam tworzyć wciąż lepsze wzory i modele. Zachęcamy dopisania do nas swych opinii oraz przesyłania zdjęć Państwa pupili w naszych produktach umieścimy je w dziale galeria.

Czytaj więcej

Akcesoria dla psa

Ozdobny gadżet, świetnie komponujący się z np. majtkami, szelkami itp. Występuje w wersji zapinanej na napy lub zawiązywanej. Świetnie dopełnia obrazek ubranego właściciela z jego pupilem. Występuje w rożnych kolorach z rożnymi zdobieniami.

Czytaj więcej

Grande Finale Gabriela Myślak
Distribuitor exclusiv în România

Client service

office@ctvet.ro

office.cluj@ctvet.ro

office@grandefinale.pl