Producent ubrań dla psów

Weterynaria & zoologia

Obserwuj nas

Kontakt

Lokalizacja

  • Ul. Malczewskiego 150
  • 80-112 Gdańsk
  • Polska
WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Firma Grande Finale została założona w 2005 roku, od tego czasu zajmuje się produkcją odzieży specjalistycznej dla małych zwierząt towarzyszących.

Duże uznanie naszych klientów dla wytwarzanych przez nas produktów dodaje nam motywacji do działania i tworzenia wciąż nowych.

W efekcie współpracy z lekarzami weterynarii powstały zabezpieczenia pooperacyjne i pourazowe, produkty wspomagające obsługę zwierząt i ubrania dla lekarzy, cały czas rozszerzamy nasz asortyment o nowe rozwiązania i produkty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi o naszych produktach, szczególnie te krytyczne – pozwoli nam to pracować nad coraz wyższą jakością dostarczanych Państwu produktów.

Zachęcamy do współpracy.

produkty

UBRANIA WETERYNARYJNE

Priorytetem jest dla nas by zwierzak czuł się w ubranku komfortowo, dokładamy wszelkich starań aby ubranka były wesołe, estetyczne , spełniały Państwa oczekiwania, aby w codzienności Pupil który przynosi Państwu radość swym ubraniem wprowadzał jej jeszcze więcej. Staramy się aby ubrania były najwyższej jakości. Nasz produkt jest w 100% POLSKI.

Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna, szczególnie ta krytyczna, ona pozwala nam tworzyć wciąż lepsze wzory i modele. Zachęcamy dopisania do nas swych opinii oraz przesyłania zdjęć Państwa pupili w naszych produktach umieścimy je w dziale galeria.

Czytaj więcej

Nasi Partnerzy

Grande Finale Gabriela Myślak

ul. Malczewskiego 150 80-112 Gdańsk Polska

NIP PL 5931625851

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Bożena Płotka: office@grandefinale.pl

Tel: +48 58 3046430

Ewa Roznowska: grandefinale@grandefinale.pl

Tel: +48 607 561 532